the box 15LB100-8W Speaker 15"
15'' Replacement Speaker
- For The Box 15LB100-8W
- Impedance: 8 Ohm
- Power rating: 500 W RMS / 2000 W peak
- Frequency range: 45 - 2,500 Hz
Tillgänglig sedan Januari 2004
Artikelnummer 166844
försäljningsenhet 1 Styck
Impedance 8 Ohms
Load Capacity 500 W